Zjawiskowa biżuteria

Zaręczyny to niezwykle wyjątkowy czas dla par. Panowie czasami przez wiele tygodni (a nawet wiele miesięcy) przygotowują się, by oświadczyć się swoim ukochanym w wyjątkowy sposób. Panie z kolei na zawsze zapamiętają dzień, w którym ich partner poprosi je o rękę i włoży na ich palec pierścionek zaręczynowy. Jak przygotować się więc do tego dnia (o ile kobieta spodziewa się zaręczyn)? Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znaleźć można poniżej. 

Pierścionek zaręczynowy – wybór wcale nie jest taki prosty

Niektóry pary zaręczają się już po kilku miesiącach znajomości. Są i takie, które czekają przez wiele lat na ten wyjątkowy moment. Trzeba jednak przyznać, że zaręczyny bez pięknego, wyjątkowego pierścionka nie mają racji bytu. Dlaczego? To on bowiem jest symbolem miłości partnera do kobieta. Gdy partnerka przyjmuje pierścionek i pozwala mężczyźnie włożyć go na swój palec, oczywiste jest, że przyjęła  oświadczyny i chce zostać żoną swojego ukochanego. Pierścionek więc jest niezwykle ważny w tym całym przedsięwzięciu. Mężczyzna powinien zadbać o to, by był on w 100% dopasowany do kobiety. Nie warto więc kupować to, co jest aktualnie na topie lub to, co podoba się mężczyźnie. Trzeba bowiem pamiętać, że pierścionek zaręczynowy zazwyczaj towarzyszy kobiecie na palcu przez całe życie, co oznacza, że powinien on być dobrany do jej gustu, charakteru i osobowości. Nie jest to trudne zadanie, gdyż w dobrych sklepach jubilerskich czeka na panów naprawdę wiele pięknych modeli pierścionków zaręczynowych. Można postawić na klasyczne i ponadczasowe rozwiązania i wybrać pierścionki z brylantem lub diamentem w złotej oprawie. Można także postawić na nowoczesne i oryginalne modele. Wielu mężczyzn decyduje się na to, by obdarować swoje ukochane pierścionkami z szafirami, rubinami, szmaragdami, perłami itp. 

Przeczytaj także: https://z-milosci.pl/blog/na-ktorym-palcu-nosi-sie-pierscionek-zareczynowy

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy?

Warto dobrze przygotować się do zaręczyn nie tylko pod kątem zakupu idealnego pierścionka. Wielu mężczyzn zapomina bowiem o oprawie tego wydarzenia. Jeżeli kobieta marzy o wyjątkowych, oryginalnych oświadczynach, to może warto pokusić się o taką niespodziankę. Oprócz eleganckiego stroju, bukietu kwiatów, pięknej lokalizacji, dobrze jest przygotować przemowę, w której wyzna się miłość swojej ukochanej. Dodatkowo, warto przypomnieć sobie, na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy. Panowie często pod wpływem stresu i euforii kompletnie nie wiedzą, na którą dłoń i którą rękę założyć swojej partnerce pierścionek. Klękając należy więc złapać ukochaną za prawą dłoń, by wsunąć jej pierścionek zaręczynowy na serdeczny palec. 

Każde zaręczyny są inne. Każde takie wydarzenie dla par jest niezwykłym przeżyciem, dlatego też warto dobrze się przygotować, by była to chwila, która na zawsze zapadnie w pamięci pary. Wbrew pozorom takie rzeczy jak kupno pierścionka, kwiatów oraz piękna przemowa mają  ogromne znaczenie dla kobiet. Panie chcą, by ich mężczyźni świadomie i w pełni przygotowani oświadczali się kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *