Prezent dla gości weselnych – jak wybrać?

Wszystkie Pary Młode chcą, by dzień ich ślubu był idealny, a goście zapamiętali go na długo. Jednym z przyjemniejszych momentów wesela jest podziękowanie dla gości za przybycie. Jak wybrać podarunki, by na długo pozostały w pamięci? 

Jak wybrać prezent na podziękowanie dla gości? 

Prezent dla gości nie musi być okazały i kosztowny. Nie o to chodzi. Ważne, by został wybrany tak, by sprawić gościom przyjemność. 

Sukulenty na podziękowania dla gości to prezent, który idealnie wpisze się w nurt wesela eko czy glamour. Ich zaletą jest to, że są wyjątkowo łatwe w uprawie, dzięki czemu nawet najbardziej oporni goście będą umieli sobie poradzić z ich hodowlą. Taki prezent pozostanie z gośćmi na długo. Będzie rósł i rozwijał się, zdobiąc każde mieszkanie.  

Wybierając sukulenty jako podziękowanie można mieć pewność, że jest to prezent, który będzie każdemu pasował do mieszkania. Dzięki temu chętnie będzie eksponowany na parapecie okiennym, na komodzie czy na stoliku kawowym. Sukulenty, które będą znajdowały się w widocznym miejscu, będą gościom przypominały o uroczystości i budziły przyjemne wspomnienia. 

Warto pamiętać, że sukulenty nie tylko będą zdobiły mieszkanie naszych gości, ale również pięknie prezentują się na stole weselnym. Są elegancką, gustowną, a jednocześnie bardzo subtelną dekoracją. Zieleń kwiatów ożywi każdy stół. 

Sukulenty – jak je ładnie zapakować? 

Wybierając sukulenty na podziękowanie dla gości nie można zapomnieć o zapakowaniu ich w elegancką i pasującą do charakteru wesela doniczkę. 

Na weselu eko sprawdzi się sukulent w niewielkiej doniczce, która będzie owinięta szarym papierem lub workiem z juty. Kompozycja może być wyeksponowana na drewnianym krążku. Proste i gustowne. Dekoracje na wesele w stylu glamour powinny być bardziej okazałe. Sprawdzi się doniczka, która będzie bardziej elegancka. Ponieważ styl glamour kocha przepych warto umieścić sukulenty w niewielkich doniczkach w kolorze złotym lub srebrnym. 

Umieszczając sukulenty dla gości w szklanych słoiczkach, można przykleić na nich winietki z imionami gości. Dzięki temu problem rozmieszczenia gości przy stole zostanie rozwiązany. 

Wybierając jako doniczkę przezroczysty słoiczek warto pamiętać, że ziemia powinna być ułożona w dekoracyjny sposób. Na spodzie mogą znaleźć się białe kamyki, wyżej ciemna ziemia, która będzie kontrastowała z bielą kamieni. Taka kompozycja będzie prawdziwą ozdobą stołu, a następnie mieszkania naszych gości. 

Chcąc sprezentować gościom drobne sukulenty można wybrać doniczki, które są kolorowe i wesołe. Takie doniczki mogą mieć magnes, który pozwoli umieścić kwiaty na lodówce. Jest to nie tylko ładna, ale i pomysłowa dekoracja, która na pewno spodoba się gościom. Jednocześnie prezent od Pary Młodej będzie umieszczony w miejscu, które jest często odwiedzane. Na pewno nie pójdzie w zapomnienie. 

Prezent od Pary Młodej to bardzo miły gest. Trzeba jednak pamiętać, by wybrać go tak, by komponował się z charakterem uroczystości weselnej i jednocześnie sprawił przyjemność gościom. Kwiaty zawsze są prezentem, który budzi miłe skojarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *